O NAS

Witam na stronie szkółki piłkarskiej Football4pro.

Nazywam się Bartłomiej Konieczny. Swoją przygodę z piłką nożną rozpocząłem w wieku 8 lat. Już wtedy każdą wolną chwilę spędzałem na boisku. W pewnym momencie spotkałem trenerów- Witolda Podkowińskiego oraz Ś.P. Tadeusza Docza, którzy pokazali mi, że marzenia są nie tylko po to, aby je mieć, ale po to, aby je realizować. W ten sposób mając 12 lat trenowałem w klubie Zjednoczeni Przytoczna. Mój Tata, widząc moje zaangażowanie i chęci, zawiózł mnie do Wronek, do szkółki piłkarskiej, gdzie zacząłem trenować profesjonalnie. Przez lata treningów doszedłem na sam szczyt polskiej piłki nożnej, na boiska Ekstraklasy. Doskonaliłem swoje umiejętności w takich klubach jak Amica Wronki, Widzew Łódź, Górnik Polkowice, Polonia Warszawa i Podbeskidzie Bielsko- Biała. Łącznie w rozgrywkach Ekstraklasy, I i II ligi rozegrałem około 400 spotkań.

Co by było, gdybym miał możliwość profesjonalnych treningów już od najmłodszych lat? Z tą myślą stworzyłem Football4pro. To szkółka dla dzieci od 4roku życia. Rodzicu, zwracam się więc do Ciebie! Pomóż swojemu dziecku realizować marzenia. Przyjdźcie do mnie na trening i zaufajcie mi. Moje doświadczenie piłkarskie, lata pracy z trenerami takimi jak Czesław Michniewicz, Maciej Skorża, Jurij Szatałow, Michał Probierz, Stefan Majewski, Dariusz Wdowczyk, Marcin Brosz, Robert Kasperczyk, Dariusz Kubicki oraz Leszek Ojrzyński wiele mnie nauczyły. Do tego posiadam 5-cio letnie doświadczenie w pracy z dziećmi (BBTS Podbeskidzie 2010- 2012 oraz Football Academy 2013-2016).

Jest kilka rzeczy, których nie udało mi się osiągnąć, dlatego moim celem i wyzwaniem będzie, aby udało się to Twojemu dziecku.

Treningi będą dobrą zabawą, ale również ciężką pracą, nauką dyscypliny, zaufania, przyjaźni, szacunku. Będziemy odkrywali i kształtowali silne strony i wzmacniali pewność siebie. Wiedząc, jak ważna jest więź z Rodzicem, raz w miesiącu będziemy spotykali się razem, by wspólnie trenować. Dziecko widząc, że Rodzic podziela jego pasję, wysiłek i zaangażowanie, będzie w stanie jeszcze silniej uwierzyć w siebie. Bo wszystko zaczyna się w naszych głowach.

 

Zapraszam serdecznie,

Bartłomiej Konieczny

 

Bartłomiej Konieczny:

Moją pasją jest piłka nożna. Chciałbym podzielić się z dziećmi swoją wiedzą i umiejętnościami, by w przyszłości zobaczyć swojego wychowanka w reprezentacji lub na arenie międzynarodowej.

Będąc dzieckiem, mieszkałem w Przytocznej, małej miejscowości pod Poznaniem. Nie miałem możliwości trenować w klubie sportowym, więc właściwie początek mojej przygody z piłką miał swoje miejsce pod blokiem, gdzie z kolegami bawiliśmy się w prawdziwych piłkarzy. Mając 12 lat trener drużyny Zjednoczeni Przytoczna zauważył mnie na rozgrywkach międzyszkolnych, pozwolił mi grać w prawdziwym klubie, a tym samym dał mi szansę, aby moja kariera ruszyła do przodu. Każdego dnia kształciłem swoje umiejętności, by z roku na rok stawać się lepszym. Po latach spełniło się moje marzenie, stanąłem na boisku Ekstraklasy.

Tak na przełomie lat przebiegała moja kariera:

 • 1999/01 Amica Wronki
 • 2000/02 Amica II Wronki
 • 2001/02 Amica II Wronki
 • 2002/04 Amica Wronki
 • 2004/05 Warta Poznań
 • 2004/05 Kania Gostyń
 • 2005/06 Widzew Łódź
 • 2006/07 Widzew Łódź
 • 2006/07 Górnik Polkowice
 • 2007/08 Polonia Warszawa
 • 2008/09 Podbeskidzie Bielsko-Biała
 • 2009/10 Podbeskidzie Bielsko-Biała
 • 2010/11 Podbeskidzie Bielsko-Biała
 • 2011/12 Podbeskidzie Bielsko-Biała
 • 2012/13 Podbeskidzie Bielsko-Biała
 • 2013/14 Podbeskidzie Bielsko-Biała
 • 2014/15 Podbeskidzie Bielsko-Biała

 

Dzisiaj każdy z nas ma szansę stać się lepszym, niż byliśmy wczoraj. Ja jestem po to, aby pomóc dzieciom zdobyć kondycję i umiejętności, aby zaszczepić w nich miłość do sportu, do zdrowego stylu życia. Zapraszam na treningi!

 

Grzegorz Puda

Data urodzenia 21.09.1990r.

Odkąd tylko pamiętam zawsze interesowałem się piłką nożną. Gdy jako dzieciak dostałem od rodziców swoją pierwszą koszulkę piłkarską pokochałem ten sport.

Już jako młody chłopak trenując pod okiem różnych trenerów przyglądałem się bacznie ich pracy, a w wieku 20 lat spełniłem swój cel - ukończyłem kurs instruktora piłki nożnej na AWF w Krakowie i zacząłem prowadzić zajęcia z dziećmi w rodzinnych Kozach. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą.

Swoją wiedzą staram się podzielić, a pasją zarazić wszystkich swoich podopiecznych. najważniejszym celem mojej pracy jest to by pomóc jak najlepiej rozwijać się i podnosić umiejętności młodym zawodnikom i zawodniczkom trenującym pod moimi skrzydłami, a jednocześnie nauczyć ich czerpać jak najwięcej przyjemności z każdego treningu i sukcesu.

Script logo